Stranice

nedjelja, 16. siječnja 2011.

MUSLIMOVIĆ SE VRATIO ASISTENCIJOM

Atromitos, Olympiakos i PAOK došli su do uvjerljivih pobjeda u danas tri odigrane utakmice 18. kola grčke Superlige.
Olympiakos je sa 4:2 savladao Panserriakos i učvrstio lidersku poziciju. 'Crveno-bijeli' sada imaju čak osam bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Panathinaikos koji, doduše, svoju utakmicu 18. kola igra sutra.

Svih šest golova palo je u drugom dijelu. Prvo je Marko Pantelić u 52. minuti doveo domaće u vodstvo, ali su gosti preko Georgiadisa u svega dvije minute došli do preokreta. Riera je u 70. iz penala poravnao na 2:2, a sa po još jednim golom Pantelić i Riera su do kraja osigurali pobjedu svojoj momčadi.

Kod Panserraikosa je svih 90 minuta odigrao bivši stoper Željezničara Semir Kerla, pritom zaradivši i žuti karton u 88. minuti.

Trećeplasirani PAOK nije imao većih problema na gostovanju kod Olympiakos Volosa (0:3). Lino, Veirinha i Salpingidis pogađali su za goste iz Soluna. Naš reprezentativac Zlatan Muslimović ušao je u 83. minuti, a u 87. je asistirao Salpingidisu za konačnih 0:3, te tako na najbolji mogući način najavio povratak poslije jednomjesečne pauze.